Pastrues 3 në 1 me alga, 150ml- Për çdo tip lëkure.

1800 L

Largon makijazhin, pastron dhe detoksifikon lëkurën në një hap të vetëm.

Përshkrim

Pastruesi 3 në 1 me alga ka efektin që të jep vaji pastrues kombinuar me xhelin larës. Ai e lë lëkurën të pastër, të butë dhe plot shkëlqim. Pastron lehtësisht edhe makijazhin që është kundra ujit. I pasuruar me Tetraselmis Mikro-Alga me veti oksigjenuese.

Avantazhet:
• 99% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Pa sulfate.
• Prodhuar në Francë.
• Formulë e biodegradueshme.
• Alga të kultivuara në brigjet e Brittany.
Këshilla për aplikim: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë paksa të lagur. Masazhojeni lehtë dhe shpërlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Pastrues 3 në 1 me alga, 150ml- Për çdo tip lëkure.”

SKU: 96947