Parfum So Elixir Purple 50ml

4940 L

Një eliksir magjepsës, simbol i feminitetit.

Përshkrim

Parfumi So Elixir Purple është një ndërthurje e aromave të drurëve Vetiver dhe Patchouli me petalet e Tuberose.

Avantazhet:

  • 86% përbërës bimorë
  • alkool 100% bimor
  • Shishe dhe paketim i riciklueshëm
  • Prodhuar në Francë

				

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Parfum So Elixir Purple 50ml”

SKU: 37509
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara