Parfum Sable Fauve 100ml

5990 L

Përshkrim

“Guxoni të shëtisni në një natyrë të mbushur plot mister. Lëreni instinktin tuaj t’ju udhëheqë. Pasi dielli ka perënduar, kur dritat zbehen, temperatura ulet dhe natyra është më tepër tërheqëse”. Marie SALAMAGNE, Perfumer.

Parfumi përmban: fasule Tonka, lule Cistus, resin Benzoin.

Avantazhet:

  • 88%  përbërës bimorë
  • 100% alkool bimor
  • Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Parfum Sable Fauve 100ml”

SKU: 82535
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara