Parfum Garden Party 100ml

5990 L

Një festë për të festuar.

Përshkrim

Parfumi Garden Party ngjall ndjesinë e lumturisë të festimeve të pranverës, të ribashkimeve të gëzueshme dhe të qeshurave pa fund. Natyral dhe i bukur, trëndafili damask merr pamjen e një lulje të egër. Ai plotësohet nga notat pikante dhe të freskëta të gjthes së mentes.
Parfumier: Marie Salamagne imagjinonte një buqetë pranverore ku mbizotëron ngjyra rozë
Angazhimi ynë:
•Tapë me plastikë të riciklueshme
• Shishe e riciklueshme
• Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Parfum Garden Party 100ml”

SKU: 84800