Maskë riparuese 200ml

0 out of 5

1400 L

Riparon në thellësi: Flokë 50x më të fortë.

Përshkrim

Falë përbërjes së saj me vaj organik Jojoba, maska ushqen, riparon dhe forcon fibrat e flokëve deri në maja. Flokët janë më rezistente, të buta dhe më me shkëlqim deri në maja.

Këshilla për aplikim: Aplikojeni në flokë të lagur në gjatësi dhe maja. Lëreni për 3-5 min dhe më pas shpërlajeni.

Avantazhet:

  • 97% përbërës bimorë
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme
SKU: 51692
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara