-30%

Maskë për flokë të lyer- 200 ml

693 L

Riparon flokët, I zbut dhe mbron ngjyrën e tyre.

Përshkrim

Kjo maskë 2 në 1 anti- oksiduese me tulin e Acai riparon flokët, mbron ngjyrën dhe zbut flokët tuaj. Duke qënë se flokët e bukura, fillojnë nga një skalp i shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, ne zemër të formulës. Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bërë që flokët të rriten të fortë dhe më të bukur. Avantazhet: Maska ka teksturë kremoze ,përdoret para ose pas larjes me shampo, në flokë të lagur e të thatë. 95% e përbërësve janë me origjinë bimore, pa silikon, agave 100% organike, tubet i riciklueshmëm. Këshilla për përdorimin: Aplikojeni në flokë të lagur. Shpërlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Maskë për flokë të lyer- 200 ml”

SKU: 65493