-20%

Maskë dhe skrab 2 në 1, 250ml

0 out of 5

1840 L

Përshkrim

Maska eksfoliuese 2 në 1 është e pasur me alga deti dhe argjilë të bardhë. Ajo pastron butësisht skalpin duke e eksfoliuar atë dhe duke larguar sebumin e tepërt.

Për flokë normale në të yndyrshëm.

Këshilla për aplikim: Aplikojeni një herë në javë, para shampos, në skalpin e flokëve duke i masazhuar lehtë. Lëreni 3-5 min dhe më pas shpërlajeni.

Avantazhet:

  • 97% përbërës bimorë
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme
SKU: 59344
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara