-20%

Maskarë për gjatësinë e qerpikëve

1520 L

Qerpikë më të gjatë dhe më të theksuar.

Përshkrim

Për të shprehur këtë sensualitet të ekzaltuar, une kam bërë një kombinim të pazakontë mes trëndafilit Damascena, pak nota frutash dhe esencës së drurit Gaiac. Dhe një përkëdhelje magjepsëse nga ekstrakti I Benzoin-ës. Domitilla Bertier, parfumiere. – Avantazhet:
– 84% e përbërësve kanë origjinë bimore
– Alkool 100% me origjinë bimore
– Kapaku me plastikë të riciklueshme
– Shishe e riciklueshme
– Prodhuar në Francë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Maskarë për gjatësinë e qerpikëve”

SKU: 88471
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara