-25%

Maskara transparente për vetullat

975 L

Vetulla të plota dhe natyrale.

Përshkrim

Falë mini furçës së saj, maskara thekson dhe u jep formë natyrale vetullave tuaja. Formula e saj, e cila përmban 89% të përbërësve me origjinë bimore, lejon një rezultat grimi rezistent ndaj djersitjes dhe fërkimit. Furça e saj mini precize siguron një përfundim fleksibël që zgjat gjatë gjithë ditës.
Këshilla për aplikim: Vendoseni furçën preçize nga baza deri në fund të vetullave.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Maskara transparente për vetullat”

SKU: 90118