Maskara për kthimin e qerpikëve

1900 L

Qerpikë me volum dhe të harkuar

Përshkrim

Falë formulës së saj me përbërje vaj Kastori dhe ujin e lules së misrit, maskara mund të pëdoret lehtësisht edhe nga personat me sy sensitivë dhe nga ata që përdorin lente për sytë. Ngjyra e saj është e zezë intense falë përbërjes së saj me qymyr bimor.
Këshilla për përdorimin: Aplikojeni nga baza e qerpikëve drejt majës me lëvizje të lehta të harkuara.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Maskara për kthimin e qerpikëve”

SKU: 88718
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara