-25%

Maskara Metamorfozë Intense

1425 L

Për qerpikë plot volum, të kthyer dhe të fortë që zgjat plot 24 orë.

Përshkrim

Furça e saj fleksibël, lejon një aplikim preciz, duke kapur edhe qerpikët më të shkurtër për t’i zgjatur dhe përcaktuar ata.
Formula e saj vegane, përmban 83% përbërës me origjinë natyrale dhe është e pasur me vaj ushqyes kastori dhe ujin e lules së misrit, i cili është i përshtatshëm për sy të ndjeshëm dhe mbajtësit e lenteve.
Këshilla për aplikim:
• Vendosni furçën në bazën e qerpikëve dhe lëvizeni lart në formë zigzage.
• Përdorni skajin e furçës për të arritur qerpikët më të shkurtër.
• Përsëriteni procesin derisa të arrini rezultatin e dëshiruar.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Maskara Metamorfozë Intense”

SKU: 46672