-20%

Locion trajtues kundër zbokthit 150ml

0 out of 5

1200 L

Përshkrim

I pasuruar me mente organike, locioni trajtues kundër zbokthit, qetëson skalpin e kokës dhe redukton zbokthin që nga përdorimi i parë.

Këshilla për aplikim: Tundeni, aplikojeni çdo ditë tek skalpi i kokës dhe më pas masazhojeni. Mos e shpërlani.

Avantazhet:

  • 99% përbërës bimorë
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme
SKU: 68587
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara