Locion për minimizimin e poreve – 150 ml

-20%

Locion për minimizimin e poreve – 150 ml

L952

Redukton papërsosmëritë – lëkurë mikse në të yndyrshme

Përshkrim

Locioni pastron lëkurën pa e tharë atë. Eshtë i pasuruar me pluhurin e cajit Boreal dhe me acid salicilik 100% me origjinë bimore, Caji i Borelait ka veti ribalancimi dhe Acidi Salicilik lufton kundër papastërtive te lëkurës. Ky locion do t’ju lëre një lekurë te freskët, pa të meta dhe më të shëndetshme. Avantazhet: Ka nje teksturë të fresket. 98% përberës jane me origjine bimore. Acidi sallicilik 100% eshte me origjinë bimore. Pa vajra minerale, pa silikon. Vegan. Jo yndyror. Shishe e riciklueshme. Këshilla e perdorimit: Aplikojeni në lëkurë të paster me pambuk, në mëngjes dhe mbrëmje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Locion për minimizimin e poreve – 150 ml”

SKU: 40707
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?