Locion matifikues me mente 200ml – Për lëkurë mikse në të yndyrshme.

1200 L

Rafinon teksturën e lëkurës dhe e matifikon atë.

Përshkrim

Locioni matifikues me mente organike, ju siguron një lëkurë të bukur falë formulës së tij dypërbërëse tonik+pluhur. Sebumi i tepërt absorbohet menjëherë . Cilësia e lëkures rafinohet dita ditës. Ky locion ka veti ribalancuese vepron thellësisht në lëkurë duke korrigjuar shkëlqimin, papërsosmëritë dhe strukturën e lëkurës.
Avantazhet:
• 98% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Prodhuar në Francë.
• Formulë e biodegradueshme.
• Mente organike e rritur në fushat e La Gacilly.
• Respekton Ph e lëkurës suaj.
• Shishe e riciklueshme e përbërë nga plastikë 100% e riciklueshme.
Testuar dermatologjikisht.
Këshilla për aplikim: Tundeni shishen përpara aplikimit. Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë të pastruar mirë me anën e një pambuku. Përmban alkool. Shmangni kontaktin me sytë. Ndërpreni përdorimin nëse ju shkakton irritim të lëkurës. Kufizoni ekspozimin në diell. Gjithmonë përdorni mbrojtje UV.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Locion matifikues me mente 200ml – Për lëkurë mikse në të yndyrshme.”

SKU: 97022