Laps për vetullat

Sale

Laps për vetullat

L616

Krijoni formën e vetullës tuaj

Përshkrim

Lapsi për vetullat konturon dhe mbush vetullat tuaja. Vetulla juaj do të duket e plotë dhe e rregullt. Këshilla për përdorimin: Përdorni furçën për të krehur vetullat dhe me pas përdoni lapsin për të konturuar dhe mbushur vetullën. Përdorni përsëri furçën për një vetull shumë natyrale.

Informacion shtesë

Color

blond, Brun, Cendre, Chatain, ultra blond, ultra brun

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Laps për vetullat”

SKU: 20700
Spastroje
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?