Laps për sytë kundra ujit.

L990

Një pamje perfekte me një lëvizje që zgjat gjatë gjithë ditës.

Përshkrim

Lapsi për sytë kundra ujit, thekson sytë tuaj falë ngjyrës së tij ultra intensive. Formula e tij është e pasur me ujin e lules së misrit, e cila është e përshtatshme për sytë sensitive dhe mbajtësit e lenteve të kontaktit.
Formulë 100% me përbërje bimore.
Këshilla për aplikim: Theksoni pjesën e sipërme të qerpikëve ose të poshtëme duke tërhequr një vijë të hollë nga këndi i brendshëm i syrit në këndin e jashtëm. Lapsi i papërshkueshëm nga uji mund të aplikohet edhe brenda syrit për një pamje edhe më intensive.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Laps për sytë kundra ujit.”

SKU: 57765
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën