Laps për sytë Kohl

610 L

Një pamje perfekte me një lëvizje

Përshkrim

Lapsi Kohl nxjerr në pah sytë tuaj falë strukturës së tij kremoze dhe mënyrës të lehtë të aplikimit. Formula e tij vegane, që përmban deri në 100% përbërës me origjinë natyrore, lejon një aplikim përgjatë rrënjës së qerpikëve ose vijës së brendshme të qerpikëve. Eshtë i pasuruar me ekstraktin e lules së misrit, për tu kujdesur për sytë e ndjeshëm.
Këshilla për aplikim:
• Aplikojeni përgjatë vijës së brendshme të qerpikëve.
• Përgjatë rrënjës së qerpikëve: vendoseni lapsin Khol nga këndi i brendshëm në këndin e jashtëm të syrit.
98.4% e përbërësve me origjinë natyrore.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Laps për sytë Kohl”

SKU: 56447
Spastroje
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara