Krem stilues për flokë kaçurrela 150 ml

1100 L

Stilon kaçurrelat pa I dëmtuar ato.

Përshkrim

Ky stilues është produkti që i ka munguar rutinës tuaj të kujdesit për flokët kaçurrela. Ekstrakti organik i linit stilon flokët duke ruajtuar formën e kaçurrelave. Forma e kaçurrelave tuaja do të përmirësohet ditë pas dite. Produkti ka teksturë kremoze e cila mund të përdoret për të gjithë llojet e kaçurreleve.
Duke qënë se flokët e bukura, fillojnë nga një skalp i shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, ne zemër të formulës. Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bërë që flokët të rriten të fortë dhe më të bukur.
Këshilla për aplikimin: Aplikohet në flokë të lagur ose të thatë. Nuk shpërlahet.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem stilues për flokë kaçurrela 150 ml”

SKU: 93497