-30%

Krem riparues dhe anti polucion me spf 50 – 30 ml

L2,590

Zbukoron lëkurën dhe e mbron nga rrezet e dëmshme të diellit

Përshkrim

“Falë kremit mbrojtës lëkura juaj do të jetë e mbrojtur, do të riparohet, detoksifikohet, forcohet dhe do të jetë rrezatuese.Ekstrakti I superkoncentruar I Aphloia-s lufton faktorët të cilët përshpejtojnë plakjen (ndotjen e ambjentit, rrezet UV, lodhja, stresi) falë veprimit të dyfishtë: riparues dhe anti-polucion.
Avantazhet: Tekstura e lehtë dhe fluide shërben si bazë perfekte për fondatinën.
Mënyra e aplikimit: Tundeni tubetin para aplikimit. Më pas aplikoni një sasi kremi në të gjithë lëkurën me lëvizje rrethore, nga brenda- jashtë duke evituar pjesën përreth syve.”

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem riparues dhe anti polucion me spf 50 – 30 ml”

SKU: 75690
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën