-35%

Krem për sytë Filler Vegetal 14ml

2145 L

Hidraton, zbut konturin e syve dhe redukton rrudhat.

Përshkrim

Kremi i syve Filler Vegetal hidraton konturin e syve dhe zbut rrudhat. Ditë pas dite, do të vini re që konturi i syve është më i tonifikuar dhe pas 6 javësh rrudhat janë reduktuar. Ekstrakti i bimës Ice Plant stimulon prodhimin natyral të acidit hyaluronic i cili mbush rrudhat.

Avantazhet:

  • 97% përbërës bimorë
  • Prodhuar në Francë
  • Paketim dhe shishe e riciklueshme

Këshilla e përdorimit: Aplikojeni kremin çdo mëngjes dhe darkë në konturin e syve duke e masazhuar lehtë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem për sytë Filler Vegetal 14ml”

SKU: 08534