Krem për fytyrën dhe trupin nga La Gacilly

1100 L

Hidraton fytyrën dhe trupin

Përshkrim

Ky krem hidraton dhe mbron lëkurën e fytyrës dhe trupit. Përbësi aktiv është kamomili organik I cili njihet për aftësitë e tij qetësuese dhe mbrojtëse. Avanatazhet: Teksturë balm; 93% e përbërësve me origjinë bimore, pa vajra minerale, vegan

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem për fytyrën dhe trupin nga La Gacilly”

SKU: 78924