Krem për duart Monoi 30ml

390 L

Duar të hidratuara dhe me aromën fantastike të Monoit

Përshkrim

Rizbuloni ndjesitë e një vere me diell në këtë krem ​​duarsh pa silikon, për një lëkurë të hidratuar dhe me aromë delikate.

Përdoreni kremin në çdo moment të ditës kur e shihni të nevojshme.

Avantazhet:

  • 99% përbërës bimorë
  • Formulë Vegane
  • Prodhuar në Francë

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem për duart Monoi 30ml”

SKU: 31623