Krem për duart dhe thonjtë 2 në 1 – 75 ml

600 L

Mbron dhe zbukuron duart dhe thonjtë

Përshkrim

Keni duar të brishta dhe të thata? Ky krem zbukuron dhe mbron duart tuaja. Ai qetëson lëkurën dhe I rikthen shkëlqimin natyral. Pa paraben. Avantazhet: kremi ka në përmbajtje Arnika organike, nga La Gacilly, e cila njihet për aftësitë mbrojtëse. Këshilla për aplikimin: Kremin mund ta aplikoni në çdo moment të ditës, te duart dhe te thonjtë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem për duart dhe thonjtë 2 në 1 – 75 ml”

SKU: 99123
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara