-25%

Krem me spf 30 Bright Botanical 50ml

3675 L

Lëkurë e unifikuar dhe e ndritshme.

Përshkrim

Kremi me spf 30 Bright Botanical përmban ekstrakt të farave të bimës White Tagua, të cilat veprojnë thellë deri në qendër të qelizave të lëkurës për të ndihmuar në reduktimin e formimit të njollave. Kremi ka faktor mbrojtës spf 30 nga rrezet UVA dhe UVB dhe ndihmon në reduktimin e shfaqjes së njollave të shkaktuara nga dielli në lëkurë. Tekstura e tij është shumë e lehtë dhe përthithet shumë mirë nga lëkura.

Këshilla e përdorimit: Aplikojeni çdo mëngjes në të gjithë fytyrën dhe qafën duke e masazhuar lehtë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem me spf 30 Bright Botanical 50ml”

SKU: 47757