Krem mbrojtës me spf 50- 150 ml

-20%

Krem mbrojtës me spf 50- 150 ml

L3,500 L2,800

Mbron dhe hidraton lëkurën.

Përshkrim

Ky krem mbron lëkurën tuaj nga UVA/UVB dhe djegja nga dielli. Lëkura hidratohet, zbutet dhe ka një aromë të këndshme. Kremi ka një teksturë të lehtë e cila përthithet menjëherë nga lëkura. Pa vajra minerale. Keshilla për përdorimin: Tundeni mirë para se ta aplikoni. Lyeni të gjithë trupin dhe fytyrën.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem mbrojtës me spf 50- 150 ml”

SKU: 79530
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?