Krem mbrojtës kundër shkëlqimit me spf 50

-20%

Krem mbrojtës kundër shkëlqimit me spf 50

L2,700 L2,160

Mbron lëkurën dhe parandalon shkëlqimin e saj.

Përshkrim

Ky krem mbron lëkurën tuaj nga UVA/UVB dhe parandalon plakjen e lëkurës tuaj nga dielli. Ai hidraton, qetëson dhe mbron lëkurën tuaj. Avantazhet: Kremi ka një teksturë anti rrudhë, që nuk ngjit dhe mbron lëkurën nga dëmtimet e shkaktuara nga dielli. Pa vajra minerale. Vegan

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem mbrojtës kundër shkëlqimit me spf 50”

SKU: 3914
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?