Krem hidratues kundër akneve- 40 ml

-25%

Krem hidratues kundër akneve- 40 ml

L1,200

Krem hidratues për lëkure akneike

Përshkrim

Ky Krem hidratues lufton 4 shenjat e lëkurës problematike në një aplikim te vetëm: matifikon për 8 orë, zvogëlon poret, redukton puçrrat dhe pikat e zeza si dhe zbehën shenjat e mbetura nga aknet. Lëkura juaj shpëton nje herë e mirë nga këto parregullsi dhe bëhet dukshëm më e bukur. Kremi është i pasuruar me pluhurin e cajit Boreal për vetitë ribalancuese dhe me acidin salicilik 100% me origjinë bimore për vetitë e luftimit kundër papastërtive të lëkurës. Avantazhet: Teksturë e lehtë, kremoze. 87% përbërës jane me origjinë natyrore. Acid salicilik eshte 100% me origjinë bimore. Jo yndyrore. Amballazh lehtësisht i degradueshem. Këshilla e përdorimit: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbremje në të gjithë lëkurën.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem hidratues kundër akneve- 40 ml”

SKU: 37720
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?