Krem duarsh Kokos – 30 ml

350 L

Kënaqesia e një kremi hidratues duarsh me aromë sensuale

Përshkrim

Shkoni përtej kënaqësisë së aromës së këndshme të dushit me kremin e duarve të së njëjtës aromë. Ekspertët tanë që nga viti 1959 kanë perzgjedhur kombinimin e gjalpit organik Shea me ekstraktin e Kokosit për duar të buta, të hidratuara dhe me aromë të këndshme. Pluset: – 96% përbërës bimorë; – pa vajra minerale; – pa paraben; – Testuar dermatologjikisht.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem duarsh Kokos – 30 ml”

SKU: 27300
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara