-30%

Krem dite riparues dhe anti polucion Elixir Botanique 50ml

3290 L

Riparon lëkurën, zbut efektet negative të polucionit dhe e oksigjenon atë.

Përshkrim

Kremi i ditës Elixir Botanique riparon dhe mbron lëkurën nga efektet e dëmshme që shkakton ndotja përreth e cila është përgjegjëse për plakjen e parakohshme të lëkurës. Pas 1 muaji lëkura juaj do të jetë më e shëndethsme, rrudhat do të reduktohen, lëkura do të forcohet dhe do të duket më rrezatuese.
Kremi është i pasur me Mikro-Alga dhe Nasturtium, të cilët stimulojnë oksigjenimin dhe detoksifikimin e qelizave të lëkurës.
Avantazhet:
• 99% e përbërësve me origjinë bimore
• Paketim i riciklueshmëm
• Prodhuar në Francë
Këshilla për aplikim: Merni pak krem, vendoseni në pëllëmbën e duarve dhe përhapeni në fytyrë me lëvizje nga brenda jashtë. Aplikojeni çdo mëngjes pas serumit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem dite riparues dhe anti polucion Elixir Botanique 50ml”

SKU: 74793
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara