Krem dite korrigjues për të gjitha tipet e lëkurës – 50 ml

-30%

Krem dite korrigjues për të gjitha tipet e lëkurës – 50 ml

L3,150

Lëkurë e hidratuar dhe plot shkëlqim, korrigjim I vijave në lëkurë

Përshkrim

Falë kremit korrigjues të ditës lëkura është e butë dhe me shkëlqim. Ditë pas dite, rrudhat dhe vijat në lëkurë reduktohen dhe lëkura është më e fortë. Në 1 muaj lëkura është plot jetë, e fortë dhe rrezaton rini. Pasuruar me sythin e nektarit që njihet për aftësitë e vecantë për rinim. Mënyra e aplikimit: merni pak krem, shpërndani atë në pëllëmbët e duarve dhe vendoseni butësisht në fytyrë nga brenda jashtë. Aplikojeni cdo mëngjes në të gjithë fytyrën, pas serumit. Pluset: -teksturë hidratuese me pudër që i jep lëkurës shkëlqim; -95% përbërës bimore; -pa vajra mineral; -kavanoz i riciklueshëm; -Sondazh i kënaqshëm në 108 femra për 28 dite.; -Testuar dermatologjikisht.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem dite korrigjues për të gjitha tipet e lëkurës – 50 ml”

SKU: 71765
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?