Krem dite anti rrudhë

-30%

Krem dite anti rrudhë

L3,100 L2,170

Ushqen dhe rigjeneron lëkuën

Përshkrim

“Kremi I ditë anti rrudhë zbut rrudhat ditë pas dite. Lëkura ushqehet dhe rigjenerohet. Ky krem ka në përmbajtje 30 vajra antirudhë dhe vajin e 1000 trëndafilave.
Avantazhet: Kremi ka një teksturë që përthithet lehtësisht nga lëkura. 88% e përbërësve me origjinë bimore ; pa vajra minerale; vegan
Këshilla për përdorimin: Aplikoni në mëngjes në të gjithë fytyrën. Me pas masazhojeni me lëvizje rrethore nga brenda- jashtë.”

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem dite anti rrudhë”

SKU: 41047
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?