-50%

Krem anti rrudhë për sytë

1350 L

Ushqen intensivisht dhe zbut zonën përreth syve

Përshkrim

Ky krem anti rrudhë zbut rrudhat e zonës përreth syve ditë pas dite. Qeset poshtë syve qetësohen. Ai ka në përmbajtje 30 vajra antirudhë dhe vajin e 1000 trëndafilave. Avantazhet: Kremi ka një teksturë kremoze, pa parfum, e cila ushqen menjëherë zonën përreth syve. Këshilla për përdorimin: Aplikoni në mëngjes dhe në mbrëmje në zonën përreth syve. Më pas masazhojeni me lëvizje rrethore nga cepi e brendshëm i syrit drejt cepit te jashtëm.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem anti rrudhë për sytë”

SKU: 39938