Korrektor Zero Defaut – Lejla

Korrektor Zero Defaut – Lejla

L990

Ndriçon zonat e zbehta.

Përshkrim

Lëkura juaj duket e zbehtë edhe pasi keni vendosur fondatinën? Ky korrektor lejla neutralizon ngjyrën e verdhë dhe lëkurën e zbehtë. Ai është I pasuruar me vajin e farës së pambukut dhe pështatet edhe për lëkurat më të ndjeshme. Avantazhet: 87% e përbërësve me origjinë bimore, pa parfum. Këshilla për përdorimin: Aplikojeni direkt në lëkurë, me gishta ose me furçën përkatëse dhe më pas aplikoni fondatinën.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Korrektor Zero Defaut – Lejla”

SKU: 41245
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?