Korrektor i njollave të errëta në lëkurë, 14 ml

4500 L

Fytyrë uniforme, korrigjim i vijave në lëkurë

Përshkrim

Falë korrektorit anti-rrudhë, lëkura është më e re, më uniforme, ka më shumë shkëlqim dhe bukuri. Ditë pas dite, intensiteti i njollave të errëta në lëkurë sbehet. Pasuruar me sythin e nektarit që njihet për fuqitë unike për rinim të lëkurës.

Mënyra e aplikimit: Aplikojeni në mëngjes dhe mbrëmje vetëm tek njollat me anë të majës së tij. Aplikojeni në fund të rutinës së Anti-Age Global.

Pluset:

  • 94% përbërës bimorë;
  • pa vajra mineral;
  • studim klinik në 20 raste.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Korrektor i njollave të errëta në lëkurë, 14 ml”

SKU: 81796