Highlighter

990 L

Krishtlindje nën ndriçimin e Hënës!

Përshkrim

Jepini lëkurës tuaj shkëlqimin e duhur në ditët festive me highlighterin me përbërës aktivë 100% bimor. Aplikojeni në fytyrë dhe dekolte.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Highlighter”

SKU: 34998
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara