Furçë për buzët

1150 L

Aleati juaj për të konturuar buzët.

Përshkrim

Kjo furçë është ideale për të konturuar buzët dhe për të aplikuar buzëkuqin në mënyrë preçize.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Furçë për buzët”

SKU: 60226