Fondatinë Mat 30ml

1590 L

Njëtrajtëson tonin e lëkurës, zvogëlon poret dhe matifion lëkurën.

Përshkrim

Fondatina mat unifikon dhe fsheh çdo papërsosmëri të lëkurës. Ajo ka mbulim mesatar në të lartë dhe qëndron gjatë gjithë ditës. Fondatina matifikon lëkurën, falë përbërjes së saj me pluhurin e çajit Boreal. Ditë pas dite, do të vini re që shkëlqimi i krijuar nga sebumi i tepërt në pjesë te caktuara të fytyrës është eleminuar.

Informacion shtesë

Color

, , , , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Fondatinë Mat 30ml”

SKU: 85117
Spastroje