Deodorant – 48 orë freski

650 L

Ndjeni freskinë në lëkurën tuaj.

Përshkrim

“Ky deodorant ju mbron nga aromat e pakëndshme falë përberjes së tij me bimën Edulis, e cila ka një aromë freskuese. Për një rezultat më efektiv, kërkuesit tanë botanikë, i kanë shtuar formulës edhe pluhur ahu, e cila ka aftësinë të përthithi lagështinë nga lëkura juaj.
Deodorantët tanë kanë një veprim deodorant dhe jo antiperspirant. Ata janë krijuar për të respektuar procesin natyror të djersitjes së lëkurës duke eleminuar aromat e pakëndshme.
Avantazhet:
• 96% e përbërësve me origjinë natyrore.
• 0% alumin
• 0% alkool
• Edulis organik, i kultivuar në fermat tona.
• Shishe 100% e riciklueshme.
Këshilla për aplikim:
Aplikojeni në sipërfaqe të pastër dhe të thatë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Deodorant – 48 orë freski”

SKU: 06313