Demakilant Pur Bleuet 100ml

490 L

Eleminon edhe makijazhin kundër ujit.

Përshkrim

Ky demakilant ka në përbërje lulen e misrit, e cila njihet për vetitë e saj qetësuese. Heq makijazhin dhe çdo papastërti nga sytë tuaj. Qetëson konturin e syve. Formula e tij pa praninë e parfumit, është i përshtatshëm edhe për sytë sensitivë dhe ata që mbajnë lente.
Avantazhet:
• 99% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Respekton Ph e lëkurës suaj.
• Prodhuar në Francë.
• Pa parfum
• Shishe e riciklueshme e përbërë nga plastikë 100% e riciklueshme.
• Lule Misri Organike rritur në fushat e La Gacilly.
• Testuar dermatologjikisht.
Këshilla për aplikim: Aplikojeni në sy me ndihmën e pambukut.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Demakilant Pur Bleuet 100ml”

SKU: 85338