Buzëkuq Rouge Elixir Satin

1950 L

Zbukuron dhe ushqen buzët tuaja.

Përshkrim

Buzëkuqi Rouge Elixir Satin pëbëhet nga vaji i trëndafilit Camellia, i cili hidraton dhe ushqen buzët për një kohë të gjatë. Tekstura e tij kremoze dhe super e pigmentuar ngjyros buzët tuaja me një kalim të vetëm.

Avantazhet:

  • 89% përbërës bimorë
  • Formulë vegane
  • Prodhuar në Francë
  • Paketim i riciklueshëm

Këshilla për aplikimin: Aplikoni buzëkuqin duke filluar nga zemra e buzëve. Për një rezultat të përsosur aplikoni paraprakisht lapsin për konturimin e buzëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Buzëkuq Rouge Elixir Satin”

SKU: 77613
Spastroje
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara