Sale

Buzëkuq Grand Rouge

L700

Ngjyra marramendëse.

Përshkrim

Ky buzëkuq kombinon ngjyrat intensive dhe aftësinë rigjeneruese te vajit Camelia. Ai ka 20 nuanca, për buzë që tërheqin vëmendjen. Këshilla për aplikimin: Aplikoni buzëkuqin duke filluar nga zemra e buzëve. Për një rezultat të përsosur aplikoni paraprakisht lapsin për konturimin e buzëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Buzëkuq Grand Rouge”

SKU: 28758
Spastroje
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën