-10%

Balsam riparues 200 ml

0 out of 5

720 L

Riparon, zbut dhe eviton majat dyshe të flokëve.

Përshkrim

Balsami me vaj Jojoba organik ristrukturon fibrat e flokëve, nuk i lë të ngatërrohen, i riparon, ushqen dhe forcon ato. Flokët bëhen më rezistent.

Këshilla për aplikim: Aplikojeni në gjatësi të flokëve të lagur. Lëreni për 1 min dhe shpërlajini.

Avantazhet:

  • 98% përbërës bimorë
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme
SKU: 47043