-10%

Balsam për volum 200 ml

0 out of 5

720 L

Përshkrim

Balsami me peptide Quinoa zbut flokët duke bërë që të krihen lehtësisht dhe krijon vëllim që nga rrënja.

Këshilla për aplikim: Aplikojeni në gjatësi të flokëve të lagur. Lëreni për 1 min dhe shpërlajini.

Avantazhet:

  • 97% përbërës bimorë
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme
SKU: 88903
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara