Balsam për flokë të lyer- 200 ml

Balsam për flokë të lyer- 200 ml

L690

Flokët krihen me lehtësi dhe ruhet shkëlqimi I bojës.

Përshkrim

Ky balsam anti- oksidues me tulin e Acai, eviton krijimin e nyjeve të flokëve dhe ruan shkëlqimin e bojës për një kohë të gjatë. Duke qënë se flokët e bukura, fillojnë nga një skalp i shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, ne zemër të formulës. Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bërë që flokët të rriten të fortë dhe më të bukur. Avantazhet: Ky produkt mund të përdoret nga rrënja. 98% e përbërësve janë me origjinë bmore, pa silikon, agave 100% organike, shishe e riciklueshme.
Këshilla për përdorimin: Aplikojeni në flokë të lagur. Masazhoni skalpin. Shpërlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Balsam për flokë të lyer- 200 ml”

SKU: 62967
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?