Balm riparues për këmbët- 75 ml

-20%

Balm riparues për këmbët- 75 ml

L990 L792

Riparon dhe ushqen intensivisht këmbët e thata dhe të dëmtuara

Përshkrim

Balmi riparon, ushqen, zbut dhe nuk lejon të krijohen kallo në këmbët tuaja. Ai ka në permbatje lavandër organike nga Franca, e njohur për aftësinë zbutëse, riparuese dhe mbrojtëse. Avantazhet: Balmi ka në permbajtje gjalp Shea, I njohur për aftësitë ushqyese dhe vetitë riparuese të tij. Këshilla per aplikimin: Përdoreni 1 ose 2 herë në javë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Balm riparues për këmbët- 75 ml”

SKU: 7792
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?