Xhel larës- Për të gjitha tipet e lëkurës, 200 ml

650 L

Pastron lehtësisht lëkurën

Përshkrim

  1. Xhel që eliminon të gjitha papastërtitë e makijazhit dhe fytyrës pa e tharë lëkurën. Pasuruar me kamomil që forcon dhe zbut lëkurën. Pluset e saj: -teksturë e lehtë dhe e freskët; -93% përbërës bimorë; – pa paraben; -pa ngjyrues; -pa vajra minerale.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Xhel larës- Për të gjitha tipet e lëkurës, 200 ml”

SKU: 26379
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara