-25%

Xhel larës 125 ml- Për lëkura normale në mikse

L863

Pastron dhe freskon lëkurën

Përshkrim

Ky xhel larës liron lëkurën nga papastërtitë dhe makijazhi duke e lënë atë të pastër dhe të butë. Pasuruar me ujin qelizor Edulis, një aktivizues hidratimi. Pluset e tij: – Xhel lares që qetëson lëkurën; -93% përbërës bimorë; – Pa paraben; – pa ngjyrues; – pa vajra minerale; – Tubet eko me 25% më pak plastikë se tubetët e zakonshëm. -Test dermatologjik dhe okulistik.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Xhel larës 125 ml- Për lëkura normale në mikse”

SKU: 98295
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën