Xhel lares per duart Vanilje – 190 ml

490 L

Kënaqësia e një larësi duarsh me aromë sensuale

Përshkrim

Bini në dashuri me shishen dekorative të aromës së vaniljes. Ne kemi kombinuar glicerinë organike me ekstraktin e vanilje Bourbon. Duart janë të pastra dhe me aromë të këndshme. Pluset: -97% përbërës bimorë; -pa sapun, pa paraben; -formulë lehtësisht e biodegradueshme; -shishe e riciklueshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Xhel lares per duart Vanilje – 190 ml”

SKU: 50193
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara