Xhel larës për duart me ULLINJ

490 L

Duar të pastra dhe të buta

Përshkrim

Kërkuesit e bukurisë bimore kanë zgjedhur dhe kombinuar Aloe Vera organike me vajin e ullirit, për të krijuar nje xhel larës I cili pastron lehtësisht duart tuaja dhe le një aromë delikate. Avantazhet: Baza e larësit është bimore, 98% e përbërësve janë me origjinë bimore, pa pababen, paketim i degradueshëm lehtësisht

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Xhel larës për duart me ULLINJ”

SKU: 50027
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara