Xhel larës për duart me LAVANDO dhe MANAFERRE

490 L

Kënaqësia e një larësi duarsh relaksues

Përshkrim

Ky xhel larës ka një aromë të parezistueshme të lavandos dhe manaferrës. Kërkuesit e bukurisë bimore kanë zgjedhur dhe kombinuar glicerinën bimore me vajin esencial të lavandos dhe ekstraktin e manaferrës, për të krijuar nje xhel larës I cili pastron lehtësisht duart tuaja dhe le një aromë delikate. Avantazhet: Baza e larësit është bimore, 98% e përbërësve janë me origjinë bimore, pa pababen, paketim i degradueshëm lehtësisht

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Xhel larës për duart me LAVANDO dhe MANAFERRE”

SKU: 79319
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara